juli living

Zrównoważone, opłacalne mieszkania

Niedobór mieszkań to dziś bardzo duży problem dynamicznie rozwijających się dużych miast. Brak wysokiej jakości lokali, dzięki którym można spełniać potrzeby współczesnych mieszkańców, to wyzwanie przed jakim stoją zarówno firmy z branży nieruchomości, jak i lokalne władze. Dziś młodzi ludzie szukają zrównoważonych i ekonomicznych mieszkań z łatwym dostępem do usług i wygodną możliwością wynajmu on-line.

Właśnie to oferuje Juli Living.

Stworzone, by sprostać oczekiwaniom

Koncepcja Juli Living została opracowana we współpracy z mieszkańcami i wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom, dotyczącym zrównoważonego i spokojnego stylu życia, oferując liczne udogodnienia cyfrowe.

Mieszkania w Juli Living nie są zwykłymi pokojami w budynku, ale zrównoważonymi miejscami do życia z obsługą z szeregiem cyfrowych narzędzi ułatwiających życie. Proces wynajmu mieszkań jest w pełni zdigitalizowany w Finlandii, a w 2021 roku będzie testowany w Danii. Już w 2021 roku mieszkańcy będą mogli znaleźć pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów, korzystając z cyfrowych kanałów obsługi Juli Living.

Juli Living dąży do tego, aby stać się preferowanym wyborem dla współczesnych mieszkańców miast, oferując wysokiej jakości mieszkania, doskonałą obsługę i najlepszy stosunek jakości do ceny.

Juli Living, początkowo działające w Finlandii, wkrótce rozszerzy swoją działalność na Danię (Kopenhaga).