Platforma mieszkań na wynajem Lett zwiększa obecność w Polsce – kolejna inwestycja w Warszawie

3 czerwca, 2024

Platforma mieszkaniowa, rozwijana przez Nrep, rozszerzyła portfolio posiadanych inwestycji o kolejną lokalizację w Warszawie. Nowe, w pełni wyposażone mieszkania na najem długoterminowy, poza Mokotowem i Bemowem, są teraz dostępne także na Pradze Północ. Projekt, zrealizowany przez dewelopera Wawel Development, otrzymał certyfikat BREEAM na poziomie VERY GOOD.

Lett Markowska oferuje 116 mieszkań typu studio oraz dwupokojowych. Niebawem w ofercie pojawi się kolejnych 63 lokali, tak by docelowo zapewnić najemcom 179 mieszkań, w tym 83 dwupokojowe oraz 96 typu studio, znajdujące się w trzech budynkach. Wszystkie gotowe lokale są w pełni umeblowane i wyposażone, zapewniając najemcom komfortową i funkcjonalną przestrzeń. Do dyspozycji oddany został także garaż podziemny, komórki lokatorskie oraz plac zabaw z piaskownicą i zjeżdżalniami. Nowością w tej lokalizacji jest strefa coworkingowa, w której mieszkańcy będą mogli korzystać z nowoczesnych miejsc pracy, wyposażonych w ergonomiczne biurka, szybkie Wi-Fi, i inne niezbędne udogodnienia. Dodatkowo, w przestrzeni coworkingowej udostępniono strefę relaksu.

Mieszkania na wynajem oferowane w ramach platformy Lett są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne i komfortowe przestrzenie do życia, zlokalizowane w atrakcyjnych częściach miast. Przy ulicy Markowskiej w Warszawie stworzyliśmy miejsce, które nie tylko zapewnia najemcom wygodne lokum z dogodnym dostępem do rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej, ale także ma ambicję zbudowania społeczności. Mamy nadzieję, że dostęp do przestrzeni wspólnych oraz różnorodne wydarzenia dedykowane mieszkańcom zachęcą do integracji sąsiedzkiej. – powiedział Maciej Piotrowicz, Head of Nrep Poland.

Dla wszystkich inwestycji w ramach platformy Lett kluczowe jest ograniczenie ich wpływu na środowisko. Dlatego już na etapie budowy zostały zastosowane niskoemisyjne materiały budowlane. Budynek wyposażono w rozwiązania ograniczające emisję CO2 w czasie użytkowania, w tym hybrydowy węzeł cieplny, który do ogrzewania budynku oraz podgrzewania wody, wykorzystuje głównie pompy ciepła wspierane jedynie w najzimniejszych okresach energią z systemu ciepłowniczego. Na dachu zastosowano panele słoneczne. Wysiłki te zaowocowały uzyskaniem przez budynek certyfikatu BREEAM na poziomie VERY GOOD.

Z perspektywy dewelopera możliwość realizacji inwestycji dla instytucjonalnego podmiotu to doskonała możliwość dywersyfikacji przychodów. Nasza inwestycja na warszawskiej Pradze Północ idealnie wpisuje się w wymogi rynku najmu, oferując wysokiej jakości komfortowe mieszkania o optymalnych powierzchniach. Dodatkowym atutem tej inwestycji są pionierskie rozwiązania z zakresu ochrony środowiska i efektywności energetycznej, które w przyszłości będą coraz bardziej popularne również na rynku mieszkań przeznaczonych do sprzedaży indywidualnej, a jeśli będą takie oczekiwania naszych klientów, będziemy w stanie wdrażać je w kolejnych inwestycjach. – powiedział Grzegorz Zagrabski, Prezes Zarządu Wawel Development.

Inwestycję dla Nrep zrealizował Wawel Development. Więcej informacji o projekcie oraz oferty wynajmu dostępne są na stronie internetowej www.Lett.pl