NOLI studios

elastyczny styl życia dla młodych mieszkańców miast

Młodzi profesjonaliści chcą prowadzić elastyczne i wygodne życie w otoczeniu ludzi o podobnych upodobaniach, w mieszkaniach położonych w centrach dużych miastach. Także turyści poszukują bardziej „domowych” doświadczeń niż te oferowane obecnie w większości hoteli.

Noli Studios to koncepcja stworzona dla młodych ludzi poszukujących mieszkań oraz dla turystów, którzy pragną wygód domowych w połączeniu z udogodnieniami typu hotelowego. Nowoczesne, z obsługą i gotowe do zamieszkania lokale mieszkaniowe typu studio oferują prywatność, jednocześnie zapewniając rozbudowane usługi i dostęp do wspólnych przestrzeni, gdzie mieszkańcy mają możliwość kontaktu z innymi gośćmi.

Cenimy zrównoważony rozwój

Goście Noli Studios to typowi nowocześni mieszkańcy miast, którzy poszukują nowych, zrównoważonych sposobów życia i podróżowania. Naturalną częścią naszego DNA jest zmniejszanie śladu środowiskowego, zarówno podczas budowy, jak i eksploatacji.

Począwszy od 2020 roku wszystkie nowe projekty Noli Studios będą niezależnie weryfikowane i certyfikowane pod względem środowiskowym na poziomie złotego certyfikatu LEED lub wyższym. Równocześnie dążymy do osiągnięcia neutralności węglowej.

Noli Studios są obecnie dostępne w Finlandii.